Ušetřete své peníze i v roce 2013 na povinném ručení

Povinné ručení

Blíží se nám pomalu a jistě konec roku 2012 a s ním i začátek roku nového. Čeká nás spousta změn – volba nového prezidenta, zvýšení DPH a samozřejmě klasické zdražování služeb a statků.

Ti, kterým nejsou vyhozené peníze lhostejné se po celý rok snažili uspořit své finance nejrůznějšími způsoby. Nejinak tomu bude i v roce 2013. Jednou z možností, jak ušetřit finance rodinného i soukromého rozpočtu je porovnání cen povinného ručení.

Díky internetu je dnes porovnání povinného ručení otázkou několika minut. Dříve bychom museli navštěvovat osobně každou pobočku jednotlivé pojišťovny s dotazy na předběžné kalkulace smluv. Dnes stačí do internetového formuláře zadat pár základních údajů o pojistiteli a jeho automobilu a během několika sekund dostaneme nabídky všech významných pojišťoven působících na českém trhu.

Na vás už je potom jen výběr takové pojišťovny, která vám vyhovuje svými podmínkami a zejména nabízenými kalkulacemi cen. Ušetřit tímto způsobem na povinném ručení můžete i několik desítek procent ročně a pokud vlastníte více automobilů nebo automobil vyšší pojistné kategorie, jedná se o pěkných pár tisíc korun.

Benefity porovnání povinného ručení?

Porovnáním cen povinného ručení získáte nejnižší cenu na trhu. Vždy ale pečlivě studujte podmínky jednotlivých pojišťoven, protože jak se říká, né vždy je nejnižší nabídka ta nejlepší.

Další nespornou výhodou je možnost porovnat si ceny online, během několika sekund. Pokud vás některá z nabídek zaujme, nemusíte dokonce ani vycházet z domova. Povinné ručení si sjednáte online.

Zelená karta vám je ihned poslána na váš email, pro případ, že potřebujete využívat povinné ručení ještě v den sjednání. Originál zelené karty vám je odeslán den poté poštou na vaši adresu. Nemusíte tedy vůbec nikam chodit a zdržovat se čekáním v jednotlivých pojišťovnách. Smlouvu vždy uzavíráte s pojišťovnou a nikoliv se zprostředkovateli jak se často mylně mnozí domnívají.

Výhody ve zkratce

  • garance nejnižší ceny porovnáním pojišťoven
  • porovnání online, možnost sjednání
  • zelená karta ihned e-mailem
  • smlouvy přímo s pojišťovnami

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.