Porovnejte si povinné ručení a ušetřete tisíce

Povinné ručení

V současné době je možné si najít nejlevnější povinné ručení díky porovnávačům cen a ušetřit tak můžete až tisíce korun ročně. Dnes již není nutné obcházet jednotlivé pobočky pojišťoven s žádostmi o kalkulaci povinného ručení a sledovat přitom nepříjemné obličeje lidí za přepážkami, kteří jeví nezájem o nového klienta. Nyní se povinné ručení porovnává přes online nástroje na internetu.

Takovým portálem je například web www.usporypenez.cz, kde si jednoduše během pár minut dokážete srovnat nabídky povinného ručení od všech významných pojišťoven na trhu. Během okamžiku máte jasno, která pojišťovna vám nabídne nejlepší podmínky a nejlevnější ceny povinného ručení dle vámi zadaných parametrů.

Výhodou porovnání povinného ručení je dnes mimo nabídky všech pojišťoven také možnost sjednat si povinné ručení online. Vše vyřídíte s telefonickým operátorem, který vám poradí a vysvětlí nezbytné kroky. Zelenou kartu obdržíte ihned obratem emailem k vytisknutí. Zelená karta slouží pouze dočasně, originál vám je totiž hned druhý den odeslán poštou. Zkrátka sjednat povinné ručení online, je dnes naprosto jednoduchá a stále žádanější služba.

Čas jsou peníze a vy si ten čas sjednáním povinného ručení přes internet rapidně ušetříte.

Povinné ručení v České Republice je jak sám název napovídá zákonem vyžadováno pro každé motorové vozidlo reálně provozované na pozemních komunikacích. Většina z nás má tedy povinné ručení sjednáno, málokdo už ovšem přemýšlí nad tím, že změnou pojišťovny může ušetřit i několika tisíc korun do rodinného rozpočtu ročně. To není zanedbatelná částka a přitom porovnání cen povinného ručení je zcela zdarma, nezávazné a informační.

Každý z nás tedy může během okamžiku zjistit ceny, které může za povinné ručení v budoucnu platit. Málokdo to ovšem využívá a to je to velmi jednoduché a zdarma.

Pokud tedy stojíte o kalkulaci nové ceny ručení, poslouží vám k tomu nástroj kalkulačka povinného ručení. Neutrácejte zbytečně za hlouposti a šetřete své peníze chytře.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.