Porovnání cen povinného ručení

Povinné ručení

Vstup do nového roku 2012 bude a již v současné době je plný očekávání. Předpokládané zdražování cen služeb i zboží trápí rodiny po celé zemi. Dlouhodobé vyhlídky bohužel růžové nejsou a tak nám nezbývá než se snažit ušetřit tam kde se dá. Jednou z možností jak ušetřit rodinné i domácí finance je možnost porovnat si ceny povinného ručení pomocí online srovnávače během pár sekund.

Vyplněním základních údajů o vás a vašem vozidle se vám za pár sekund do ruky dostane porovnání cen povinného ručení od 12ti předních českých pojišťoven – Allianz, Axa, Česká Pojišťovna, ČPP, Generali, ČSOB, UNIQA, Slavia, Hasičská Pojišťovna, Kooperativa, Wustenrot a Triglav . Povinné ručení je řazeno dle výhodnosti jednotlivých nabídek a na vás je už pouze výběr té, která vám nabízí nejlepší a zároveň nejvýhodnější podmínky. Samozřejmostí je možnost připojištění.

Kroky k porovnání cen povinného ručení

Celý proces je jednoduchý a rychlý. Po objednávce obdržíte na vyplněný email veškeré potřebné dokumenty v elektronické podobě – pojistnou smlouvu, platební pokyny a dočasnou zelenou kartu. Tyto dokumenty jsou pouze dočasné, aby jste vozidlo mohli používat ihned po vytisknutí těchto dokumentů. Do 24 hodin od objednávky vám poté bude odeslána obálka s originální zelenou kartou a pojistnými dokumenty.

Povinné ručení – zákonem dáno

Povinné ručení je ze zákona povinné pro motorová vozidla provozovaná na pozemních komunikacích v České Republice. Řada lidí povinné ručení podceňuje a poté se dostává do mimořádných problémů. Příkladem je nehoda na sněhu způsobená na letních pneumatikách bez sjednaného povinného ručení. Příkladů, kdy se vám nehoda či nešťastná událost prodraží je řada a proto povinné ručení neberte na lehkou váhu.

Dnes je možné si díky internetu sjednat povinné ručení z pohodlí domova a ještě si vybrat díky porovnání cen povinného ručení tu nejlepší nabídku během pár minut. Při představě obíhání jednotlivých kanceláří pojišťoven o kalkulaci povinného ručení je jisté, že tento nástroj šetří kýžený čas.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.