Sjednejte si povinné ručení přes internet a získejte řadu výhod

Potřebujete si sjednat nové povinné ručení pro váš automobil a nevíte, jakou pojišťovnu zvolit? Jste zmatení ze všech nabídek pojišťoven? Nechte si jednoduše porovnat ceny povinného ručení zdarma pro váš automobil dle zadaných parametrů a vyberte si takový tarif, který vám nejvíce vyhovuje.

Získat můžete jak nejlevnější povinné ručení pro vaše vozidlo na trhu, tak i informace o nabídkách jednotlivých pojišťoven. Ne vždycky totiž platí, že nejlevnější volba tarifu je to nejvýhodnější a nejlepší do budoucna. Doporučujeme tak vybírat povinné ručení pečlivě až po přečtení všech podmínek.

Porovnejte si povinné ručení a za pár minut jeďte pojištěni

Povinné ručení srovnání je nástroj, který vám dokáže porovnat ceny a tarify povinného ručení od několika pojišťoven na trhu během několika minut. Stačí pouze zadat základní údaje o vozidle a pojistili. Poté můžete směle vybírat z nabídky tarifů, přesně dle vašeho gusta. Odpadne tak zdlouhavé objíždění pojišťoven s prosbou o předběžnou kalkulaci pojištění. Srovnání vám ušetří drahocenný čas a v konečném důsledku i peníze.

Pojištění vozidel nepodceňujte

Pokud ještě nemáte sjednané pojištění vozidel, neboli povinné ručení, určitě tento fakt nepodceňujte. V případě, že provozujete motorové vozidlo na pozemních komunikacích v ČR a nemáte platné nebo sjednané povinné ručení, hrozí vám dle zákona pokuta až do výše 40 000 Kč. V případě, že máte vozidlo přihlášeno a přesto jste si ještě nesjednali povinné ručení, hrozí vám sankce v rozmezí 20 – 300 Kč za každý den, kdy nebylo vozidlo řádně pojištěno. Výše konkrétní částky je závislá na objemu vozidla.

Jediným dokladem, který by jste jako řidič měl mít stále u sebe nebo alespoň vně vozidla je zelená karta. V případě, že ji nemáte u sebe, hrozí vám pokuta až 3000 Kč.

Z výše napsaného je tak jasné, že mít nepojištěné vozidlo se dle zákona příliš nevyplácí.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

One Response to “Sjednejte si povinné ručení přes internet a získejte řadu výhod”

  1. noro napsal:

    Povinné ručení jsem sjednal online a našel jsem skutečne fajn nabídku. Nevěřím moc internetu ale tohle se nedalo odmítnout.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.