Půjčky pro maminky na mateřské

Jsem matka na mateřské dovolené, je mi 24 let a bydlím v Praze. Jako matka samoživitelka mám každý měsíc problém vyjít s penězi, protože mateřská rozhodně není dostačující. Stačí tak akorát na běžné výdaje. Každý měsíc se modlím, abych nemusela nečekaně něco platit, protože v takovém případě nemám jinou možnost než si půjčit. Bohužel rodina sama nemá a musím se tak spoléhat na půjčky pro ženy na md.

Půjčím si 500 – 10 000 Kč s tím, že předem znám poplatek za půjčení. Neplatím žádné úroky a vždy si musím být jistá, že půjčku zvládnu do 15, 21 nebo 30 dní splatit a to podle toho kolik si půjčuji. Většinou nemám problém a pokud už se nečekaně naskytne, tak si jednoduše pomocí SMS zprávy splatnost půjčky prodloužím o dalších 15 dní.

Slyšela jsem spoustu názorů na půjčování peněz, jak je to nebezpečné, jaké tam jsou nehorázné úroky apod. V tom je právě výhoda této SMS půjčky pro ženy na mateřské. Platíte pouze poplatek, který předem znáte, žádné úroky, žádné skryté poplatky. Navíc se neptají na můj příjem, nenahlíží do registru dlužníků a peníze mám takřka ihned na svém účtu. Na co je použijete záleží pouze na vás a poskytovateli půjček do toho nic není.

Pokud jste zodpovědní, tak vám v podstatě tato půjčka může několikrát velmi pomoci. Ale jako všude platí, že zodpovědnost je na prvním místě. Ano poplatky za vypůjčení nejsou zrovna nízké, na druhou stranu když je to jediná možnost, jak poplatit jiné účty před hrozící exekucí, v porovnání se těmi poplatky to nebude tak hrozné.

Pokud jste tedy matka na mateřské, samoživitelka a bez možnosti půjčení peněz od známých, půjčku od Ferratum vám vřele doporučuji a znovu opakuji, že splácení je základ celého půjčování. Pokud si tedy nejste jisti, zda peníze do dané lhůty splatíte, nepůjčujte si a zkuste hledat jiné možnosti!

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.