Promeškaný termín splatnosti u Kouzelné půjčky

Kouzelnepujcky.cz

Půjčili jste si u Kouzelné půjčky, partnera pro zákazníky, kteří potřebují půjčku ihned, promeškali jste slíbený termín splatnosti a máte obavy z případných  se sankcí?  Určitě se tak stalo nedopatřením a my vám chceme pomoci tuto situaci společně vyřešit.

Nabídnout vám můžeme 2 možná řešení:

  1. prodloužení splatnosti půjčky až o 30 dnů za jednorázový poplatek nebo
  2. zažádat o individuální splátkový kalendář, přičemž výši měsíční splátky určíte vy sami – bez dalšího úroku či poplatku!

Chápeme, že takovéto komplikace se mohou stát, a věříme, že společně obratem situaci vyřešíme k oboustranné spokojenosti. Vždy doporučujeme klientům s námi v této věci jednat, neboť se můžete dostat do zbytečných a nepříjemných komplikací. Pokud byste si s něčím nevěděli rady, neváhejte kontaktovat call centrum Kouzelné půjčky, kde vám určitě rádi poradí a vaše případné dotazy zodpoví.

„Pamatujte, čím dříve nám dáte o svém problému vědět, tím dříve bude možné najít jeho řešení“

Bojíte se, že si nebudete moct znovu půjčit, když jste předchozí půjčku splatili po splatnosti? Nemusíte.
Půjčka u Kouzelné půjčky je závislá na scoringu klienta, čili na jeho schopnostech půjčku splácet. Pozdní uhrazení půjčky má na scoring kvality negativní vliv.

Kouzelná půjčka je Vaším přítelem, nevystavujte se možnému riziku exekuce a nepřipravte se o možnost opakované půjčky kdykoliv budoucnu.

Kouzelnepujcky.cz

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.