Obraťte se na seriózní a snadno dostupné půjčky

Máte zájem o půjčku a nevíte, jaký produkt by pro vaše účely byl nejlepší? Půjček je mnoho. Představme si alespoň dvě, které jsou mezi lidmi rozšířené. Jsou jimi Expres půjčka a Home Credit půjčka.

Expres půjčka

Expres půjčka představuje bankovní půjčku. Poskytuje ji GE Money Bank. I když bankovní půjčky mají často přísněji nastavená kritéria, tento finanční produkt je poměrně snadno dostupný.

Půjčit si můžete částku od 30 000 do 600 000 Kč. Potěší vás nejen rychlé vyřízení půjčky, ale i možnost připojištění proti neschopnosti splácet. Půjčka je variabilní. Sami si nastavíte dobu splatnosti a bez problémů je i předčasné splacení. O produkt si lze zažádat mnohými způsoby – online žádostí, osobně na pobočce, prostřednictvím bankomatu či telefonicky. Jaký způsob bude nejvíce vyhovovat vám?

Home Credit půjčka

Home Credit řadíme mezi nejznámější nebankovní poskytovatele působící v České republice. Možná jste i vy využili mnohých produktů, jež nabízí. Patří mezi ně kreditní karty, půjčky na auto, spotřebitelské úvěry a snad nejoblíbenějším produktem je Home Credit online půjčka.

Půjčíte si s ní až 150 000 Kč, a to na libovolné účely. Doba splatnosti je 10 až 84 měsíců. Rozmyslete si dobu splatnosti podle toho, kolik si můžete dovolit měsíčně splácet. I tato půjčka je variabilním produktem s mnohými výhodami. Mezi výhody patří např. možnost vypovědět půjčku do jednoho měsíce bez udání důvodů, předčasné splacení zdarma atd.

Zaujala vás alespoň jedna z uvedených půjček? Jejich vyřízení není obtížné. Žádost podáte online cestou a v krátké době už bude moci s penězi disponovat.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.