ACEMA Credit – nebankovní půjčky bez registru

finance

Do situace, kdy si potřebujete půjčit, se v dnešní době dostanete až příliš snadno. Jenže když se porouchá pračka nebo potřebujete nový počítač, v bance většinou neuspějete. Zvlášť když už máte zápis v registru dlužníků a zajímají se o vás třeba i exekutoři. Společnost Acema Credit ale nabízí řešení.

Říká se, že nejvýhodnější půjčky nabízejí banky a ostatní že jsou povodníci. Ale je to jen omyl a mýtus. Ve chvíli, kdy je totiž někdo v registru dlužníků, banky před ním zabouchnou dveře. Záchranou se pak stávají nebankovní půjčky bez registru, které se v mnoha situacích a mnoha lidem vyplatí.

Úvěr bez prověřování

Nebankovní společnost Acema Credit působí na českém trhu už řadu let a získala si tak nejen řadu stálých klientů, ale i punc spolehlivosti. Kdo se na ni obrátí, neprohloupí ani neodejde s prázdnou. Kromě běžných půjček navíc nabízí i ty bez registru. Což znamená, že se nezajímá o to, jestli je žadatel zapsán v registrech dlužníků a kolik peněz už komu splácí. Zkrátka půjčí každému, aniž by se zajímala o černé šmouhy z minulosti. Na prvním místě je pro ni důvěra v klienta a snaha pomoci.

Žádná diskriminace

Nejen, že Acema Credit nerozlišuje mezi dlužníky a „neposkvrněnými“, ale nabízí i další výhody nebankovní půjčky. Žádost o ni probíhá online přes vyplnění krátkého formuláře. Odpadává tím věčné papírování a dokazování. Díky tomu, že se nezajímá o registry, netrvá ani ověřování totožnosti klienta příliš dlouho. Půjčka je rychlá a stačí jen, abyste si určili její výši a dobu splatnosti a v brzké době vám peníze přijdou přímo na váš bankovní účet. Vše probíhá jako u klasické bankovní půjčky. A pokud žadatel nemá žádné nekalé úmysly a poctivě splácí, vůbec nic mu nehrozí. Spíš naopak, včasným splácením může jedině získat další a další výhody.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.