Nebankovní půjčka aneb když potřebuji peníze rychle

Půjčky

Dnes již není žádným tajemstvím, že vedle bankovních půjček existují také půjčky nebankovní. A dávno již neplatí, že nebankovní půjčku si berou pouze problémoví klienti, kterým banka úvěr neschválí.

Mírnější podmínky pro schvalování

Ano, je to samozřejmě také možnost. Schvalování v bankách je čím dál tím přísnější a mnohdy stačí, že jednou zapomenete na poplatek za vedení účtu, dostanete se na jeden den do nepovoleného debetu a hned máte vroubek a banka vám půjčku prostě nedá. Navíc ten záznam ani nemusíte mít vy, stačí, aby ho měl váš manžel či manželka.

Rychlé vyřízení

Nebankovní půjčka je tou správnou volbou i pro ty, kteří potřebují peníze rychle a nemají čas chodit do banky. Spoustu nebankovních půjček je totiž možné vyřídit online, prostřednictvím telefonu či za pomoci sms. U jiných si zase můžete domluvit předání peněz v hotovosti, což může vyhovovat těm, kteří nemají účet nebo ho z nějakého důvodu nechtějí či nemůžou k tomuto účelu použít.

Vedle rychlého vyřízení patří také mezi obrovské klady nebankovních půjček vysoká schvalovatelnost. Díky tomu je tento typ půjček čím dál tím oblíbenější a využívanější.

Kolik a za co?

Nebankovní půjčky, jejich parametry a podmínky se větišnou rozlišují podle toho, kolik si chcete půjčit. Jedná-li se o menší částku v řádu několika tisíců korun, jsou podmínky pro získání většinou mírné. Patří sem například schopnost půjčku splácet, mít nějaký příjem, bezdlužnost vůči této společnosti. Pokud však potřebujete půjčit peněz více, v řádu vyšších desetitisíců až statisíců, tak snadno to nepůjde. Jelikož jsou totiž tyto společnosti benevolentnější vůči záznamům v registrech, potřebují se ohledně splácení pojistit i jinak. A tak kromě vyššího úroku a případných sankcí v případě nesplácení, vyžadují společnosti poskytující nebankovní půjčky ve vyšších částkách také ručitele nebo ručení nemovitostí, případně automobilem.

Půjčky pro všechny

Nebankovní půjčka je vhodná téměř pro každého. Obvykle není nutné, aby žadatel byl v klasickém zaměstnaneckém poměru. O půjčku si může zažádat rodič na rodičovské dovolené, důchodce, podnikatel atd. Jedinou podmínkou společnou pro všechny poskytovatele je minimální věková hranice 18 let.

Výhody a nevýhody nebankovních půjček

Výhody:

  • Snadná dostupnost
  • Vysoká schvalovatelnost
  • Rychlé vyřízení
  • Možnost sjednat online, přes telefon či sms
  • Poskytovatelé často nenahlíží do registrů
  • Není nutné být v klasickém zaměstnaneckém poměru

Nevýhody:

  • Vyšší úroky
  • Vyšší sankce v případě nedodržování splátkového kalendáře
  • U vyšších částek nutnost ručitelského závazku další osoby či nemovitosti

Příklady některých poskytovatelů:

Poskytovatel Název produktu Parametry Podmínky získání
Cofidis Půjčka Cofidis pro jenotlivce 40 000 až 100 000 Kč Věk minimálně 18 let
na 18 až 84 měsíců Občan ČR nebo SR s trvalým pobytem v ČR
bez skrytých poplatků Doložitelný příjem
Bez negativního záznamu v registrech dlužníků
Bankovní účet
Platný telefonický kontakt
Karlova půjčka Karlova půjčka 5 000 až 170 000 Kč Vyplnit formulář a nechat se kontaktovat zástupcem společnosti, se kterým proberete detaily
Peníze do 5 minut od podpisu smlouvy
Bez nahlíženi do registrů
JET Money s.r.o. Smart půjčka 5 000 až 70 000 Kč Věk minimálně 18 let
Na 13 nebo 16 měsíců Pravidelný měsíční příjem
Výplata v hotovosti Občanský průkaz + další doklad totožnosti
Vhodné pro zaměstnance, důchodce i ženy na rodičovské dovolené

Veškeré informace uvedené v tabulce jsou platné ke dni 18.7.2016.

Snadno a rychle

Pokud si chcete půjčit peníze od některé z nebankovních společností a nevíte, kterou vybrat a proč, můžeme vám snadno pomoci. Stačí, když vyplníte náš online formulář a přesně dle vašich požadavků a potřeb dostanete nabídku půjček se všemi parametry a podmínkami. Pak už si jen vyberete tu pravou přesně pro vás.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.