Vymáhejte své pohledávky rychle a efektivně

Logo Advokátní kancelář Fabian a Partners

Je to především podnikatelský svět, kde zákazníci dluží svým dodavatelům. Stejně tak nás ale tato negativa mohou postihnout i ve světě soukromém, kdy nám někdo dluží peníze, a my stále nevíme, jak na něj. Přitom vymáhání pohledávek nemusí být na první pohled složitou činností. Pouze je nutné vědět, na koho se v tomto případě obrátit. V souvislosti s tím je třeba zmínit, že tou správnou cestou je samozřejmě ta zákonná. Svěřit se do rukou „advokátům z východu“ je možná lákavé, ale v konečném důsledku to může mít negativa i pro vás.

Zvolte advokátní kancelář, která pracuje pro vás

Jedničkou v tomto oboru je jistě advokátní kancelář FABIAN & PARTNERS. Ta má oproti jiným na našem trhu nabízeným možnostem jednu velkou výhodu, a to že si nárokuje svou odměnu protistraně. Pro vás jako věřitele to znamená, že vám nebude účtována žádná odměna za právní služby, ani žádné poplatky za vymáhání, které mohou být s celým procesem spojené. Tato možnost v kombinaci se zkušenostmi a tradicí tak jasně ukazuje, jakou cestou se vydat.

Logo Advokátní kancelář Fabian a Partners

Soudně či mimosoudně?

Tato otázka je poměrně zapeklitá. Vzhledem k rychlosti je samozřejmě ideální volba mimosoudního vyrovnání, ale ne vždy na něj dlužník přistoupí. Pokud ne, následuje samozřejmě soud. V obou případech vaše pohledávky vymáhá advokát, který vaši osobu, nebo vaši společnost zastupuje. Výsledkem celého procesu je to, že je vymáhání dluhů těmito cestami velmi úspěšné, a dlužník je povinen zaplatit. Ostatně nic jiného mu také nezbývá, jelikož zaplacením se může vyvarovat budoucím problémům například s exekucí, která může být finálním krokem, jak peníze vymoci.

Na své peníze máte právo

A pokud i vy jste v situaci, kdy máte jednoho nebo více dlužníků, nečekejte a obraťte se právě na zmíněnou advokátní kancelář, a získejte tak peníze, které patří vám. Budete to mít bez práce, starostí a s pozitivním výsledkem.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.