Ferratum Bank nově schvaluje půjčky 24 hodin denně i o víkendech

Ferratum Bank

Půjčky před výplatou jsou perfektní možností pro každého, kdo potřebuje vyřešit svou nepříznivou finanční situaci. Jelikož se jedná o půjčku neúčelovou, lze samozřejmě peníze použít na cokoliv vás napadne. Jednou z prvních společností v tomto segmentu byla společnost Ferratum, která však v nedávné době získala bankovní licenci a přejmenovala se na Ferratum Bank. Jednoduchá možnost získání peněz však trvá i nadále a tak může tato společnost stále pomáhat nejenom těm, kteří se svou výplatou nevyšli.

Kolik si lze u Ferratum Bank půjčit a na jak dlouho?

Samotný segment rychlých půjček je zajímavý v tom, že se spíše orientuje na menší částky. V případě této banky si lze požádat o částky až 10 000 Kč, které jsou určeny stávajícím klientům. Ti noví nemusí zoufat, jelikož pro ně je určena suma až do výše 5 000 korun českých.

To vše samozřejmě volně kombinovatelné s termínem splatnosti, který může být až 45 dní. Navíc i zde je velmi důležitá výhoda, a to možnost až dvojnásobného prodloužení pokaždé o dalších 30 dní.

Ferratum Bank

Bleskové vyřízení je samozřejmostí

Jelikož tato půjčka řeší hlavně neočekávané výdaje, je jasné, že vše je vyřízeno doslova bleskově. Prvním krokem je žádost, a to buď formou online formuláře nebo prostřednictvím SMS. I proto se někdy nazývá jako půjčka přes mobil.

Zažádat si navíc lze 365 dní v roce a v jakoukoliv denní i noční hodinu. Ihned se totiž rozbíhá schvalovací proces, který obvykle trvá jen pár minut. Poté jsou peníze odeslány na váš bankovní účet.

Samotné rychlosti je docíleno proto, že během celého průběhu žádosti i schválení není třeba nic dokládat, není třeba žádných registračních poplatků. Vše proběhne z pohodlí domova samotných žadatelů, bez složitého prověřování.

Díky tomu Ferratum Bank doslova boří hranice současných bankovních služeb, které stále neodpovídají požadavkům klientů.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.