Potřebujete finanční rezervu? Pořiďte si virtuální kreditní kartu

Ferratum Bank

Znáte společnost Ferratum Bank? Pokud ano, jistě ji máte spojenou s mikropůjčkami a možností získat do pár minut několik tisíc korun. A to s jistotou snadného vyřízení, bez nutnosti dokládat jakékoliv informace o vašem příjmu, historii i bonitě.

Právě tato společnost nyní přišla s produktem, který je nazvaný Credit Limit. Jedná se o virtuální kreditní kartu, díky které můžete mít předschválenou a připravenou finanční částku kdykoliv budete potřebovat. Daná finanční rezerva se v případě potřeby snadno převede na bankovní účet a bude jenom na vás, na co konkrétně budete peníze využívat.

Ferratum Bank

Lze mít připravených až 25 000 korun českých

Zatímco standardní půjčky před výplatou mohly nabídnout jenom 10 000 korun, tato virtuální karta je připravena do limitu až 25 000 korun českých. Funguje podobně jako kontokorent u banky, pouze nejdete do mínusu na vašem standardním účtu, ale vše se odehrává na účtu dané kreditky. A protože funguje virtuálně, není třeba se obávat toho, že by vám ji kdokoliv ukradl, že byste ji ztratili, nebo by byla jinak zneužita. A oproti klasické kreditní kartě nabídne podmínky získání, které splní zaručeně téměř každý.

Jak ji získat?

Prvním krokem je žádost na webu Creditlimit.cz, který je výchozím bodem pro každého, kdo chce jistotu finanční rezervy okamžitě. Zde si stačí zvolit maximální výši předschválené části a vyplnit jednoduchou a krátkou online žádost. Jelikož není nutné žádné papírování, žádné osobní schůzky ani dokládání vašeho příjmu, je vše vyřízeno v rámci pár minut. Stačí pouze, abyste byli starší 21 let a měli platný doklad totožnosti.

Do hodiny od žádosti již můžete mít peníze k dispozici a vaším jediným následujícím závazkem je průběžné kontrola vyčerpané částky, kterou můžete dále odčerpávat, ale samozřejmě ji můžete i průběžně doplňovat. Vše v rámci vašeho zákaznického účtu, ve kterém máte stoprocentní přehled o veškerých vašich aktivitách.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.