Pro peníze do banky? Zbytečnost – stačí vám počítač

Půjčky

Také si myslíte, že pokud potřebujete půjčit peníze, musíte na pobočku banky vyplňovat desítky žádostí? Omyl. Dnes už můžete využívat možností, které jsou o mnoho rychlejší, dostupnější a hlavně odrážejí vaše potřeby a požadavky. Tím řešením je půjčka před výplatou, která je úvěrovým produktem, který v posledních letech využívá stále více lidí. A vzhledem k situaci na trhu práce a zaměstnání se není čemu divit.

Kdy je půjčka vhodná?

Určitě je dobré si uvědomit, kdy vlastně taková půjčka přijde vhod. Situací je mnoho a často mohou potkat i vás. Rychlá půjčka poskytne peníze ve chvíli, kdy se zaměstnavatel opozdil s výplatou ve chvíli, kdy jste s tou současnou nevyšli, nebo v situacích, kdy přišel nečekaný výdaj a nemáte našetřeno. A že něco podobného znáte? Potom alespoň budete vědět, že již nemusíte otravovat své příbuzné a známé, ani že se nemusíte nijak omezovat. Stačí zasednout k počítači a vyplnit snadnou žádost.

Výhody? Především rychlost

A v čem že je tato půjčka unikátní? Hlavně v rychlosti a jednoduchosti. To pro vás jako žadatele znamená jediné a to šanci získat peníze doslova za pár minut. Online si požádáte a pokud je vše v pořádku, jste za pár minut schváleni a peníze ihned odcházejí na váš bankovní účet. Skvělá možnost, jak se zkrátka dočkat své půjčky ihned, bez zbytečných několikadenních čekacích lhůt, nebo bez složitého dokládání různých informací nebo různých potvrzení.

Zapomeňte na vysoké úroky

A poslední pozitivum? Určitě samotné úrokové sazby. Už při žádosti konkrétně vidíte, kolik vlastně budete vracet a do jakého termínu. A tak je jenom na vás, zda částku nebo termín splatnosti upravíte vašim potřebám. Jedno je ale jisté – úrok rozhodně není nijak velký, aby půjčka byla jakkoliv nevýhodná. Právě naopak. Ostatně o tom všem se můžete při první příležitosti přesvědčit vy sami.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

2 Responses to “Pro peníze do banky? Zbytečnost – stačí vám počítač”

 1. Rychlost půjček do výplaty se odvíjí především od pracovní doby vaší banky. Pokud máte navíc účet u jiné banky, peníze vám přijdou téměř s jistotu až zítra. Momentálně jediný poskytovatel půjček je schopný poskytnout půjčku do 15 min i v noci nebo o víkendu. A je jí společnost Creditportal, díky možnosti hotovostního výběru půjčky.

  • Filip napsal:

   Nesouhlasím, hotovostní výběr je sice skvělý, ale jsou tu i další kriteria. Hlavně jde o to kolik žádostí schvalují. U většiny těchto půjček se schvaluje pouhých 20-30%, pak jsou zde registry, věk atd.
   Našel jsem rychlou půjčku, která schválí snad vše. Mají až 95% schválení a nemají skryté poplatky. Vím to z vlastní zkušenosti. Schválení je také do 15 minut a peníze vám pošlou na účet ještě ten samý den. Je to sice omezeno částkou 4 500 Kč, ale u těchto půjček, jak se říká před výplatou myslím, že to stačí. Splatnost je do 30 dní. Pokud vás to zajímá schválně se podívejte. http://www.raketova-pujcka.cz .
   Já jsem od nich měl půjčeno asi 3x a vždy bylo všechno bez problému.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.