Znáte výhody, které vám mohou přinést nebankovní půjčky?

Hledáte vhodný úvěr? Pokud ano, máte na současném úvěrovém trhu poměrně bohatý výběr možností, kterými se můžete vydat. Pokud se na ně společně podíváme blíže, lze si zvolit:

  • nebankovní půjčky,
  • bankovní půjčky,
  • P2P půjčky.

Každá zmíněná možnost má něco do sebe. My se společně podíváme na hlavní výhody, které dnes přináší volba číslo jedna. Tedy nebankovní půjčka. Pokud něčím nadchne v první řadě, tak určitě možnostmi. Dnes není problém získat touto cestou jak pár tisíc korun, tak i několik milionů.

Benevolentní podmínky získání

Další výhoda souvisí se samotným procesem schválení. Zde musíme uvést, že nebankovní půjčky jsou spojeny s celkem benevolentními podmínkami získání. Získat je lze třeba bez dokládání příjmu, stejně jako nemusí být brán v potaz ani rejstřík dlužníků. Pokud už příjem prověřován je, může být i menšího rázu, stejně jako se může jednat o peníze pobírané třeba ve formě důchodu, nebo mateřské. To jsou lákadla, která dnes klasická banka jenom těžko nabídne.

Vyřízení bývá rychlé

Nebankovní segment nezklame ani ve spojení s rychlostí vyřízení. Například mikropůjčky mohou být schválené do několika málo minut od podání žádosti. Pokud se zajímáte spíše o klasiku, potom lze peníze mít třeba ještě tentýž, nebo nejpozději druhý den. Často i s možností vyřídit vše potřebné z pohodlí domova, bez osobních schůzek, stejně jako bez případných návštěv poboček.

Škála produktů je zajímavá

Nebankovní segment potěší i tím, že nabídne i širokou škálu různorodých úvěrů. Tím může strčit do kapsy i některé bankovní domy. Zde je příkladem FIO banka, která pro běžné klienty nabídne jenom kontokorent. To nebankovní společnost může nabídnout klasickou neúčelovou půjčku, úvěr na auto nebo rekonstrukci, stejně jako může přijít i s neméně lákavou nabídkou kreditních karet. I to je jeden z důvodů, proč se zkusit vydat právě tímto konkrétním směrem.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.