Pojistit se je vhodné tam, kde mají maximum zkušeností

Logo pojišťovny Generali

Při výběru správné pojišťovny by měla rozhodovat celá řada aspektů. Jedním z nich je ale nejenom její zkušenost, ale samozřejmě i stabilita. A pokud o té mluvíme, potom rozhodně nejlépe vychází pojišťovna Generali. Její komplexní nabídka pojištění je zárukou dokonalých produktů, za kterými stojí jedna z nejsilnějších pojišťoven na světě, která v současné době spravuje finanční aktiva ve výši více než 460 miliard Euro. O vyplacení případného plnění tak rozhodně není třeba mít obavy.

Vyrazte do zahraničí či na výlet plně ochráněni

Základem samotné nabídky je rozhodně pojištění osob. To patří v současné době mezi nejvyhledávanější u nás. Prioritou pro každého je hlavně cestovní pojištění. To je doslova nezbytným produktem pro jakékoliv zahraniční cesty, jelikož vás z hlediska výdajů chrání při jakémkoliv ošetření, a to jak vlivem nemoci, tak i úrazu. Mimo to samozřejmě Generali nabízí možnost daný produkt rozšířit o další možné situace. Zoufat však nemusí ani cestovatelé po tuzemských krásách, jelikož i ti mohou tento typ pojistky zvolit, a to za extrémně výhodných podmínek.

Jak je na tom pojištění odpovědnosti z provozu vozidla?

Mnozí možná tento pojem slyší poprvé, ale rozhodně patří také mezi nejběžnější pojistku, která u nás je. Dokonce je i zákonem stanovena, a to pro každého majitele nebo provozovatele vozu. V naší zemi však pojistce nikdo neřekne jinak, než povinné ručení pro motorová vozidla.

Logo pojišťovny Generali

I toto nabídne Generali v několika možnostech. Klient má na výběr buď z produktu Komplet Plus, který garantuje stejnou cenu po tři roky, nebo může zvolit standardní pojistku. A to jak v samotném základu s limity plnění 35 milionů, tak i v jejím nejlepším provedení, kdy vás dokonale ochrání limity ve výši 100 milionů, a to jak na škodách na majetku, tak samozřejmě i na zdraví. Nehledě na několik dalších výhod.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.