Srovnejto.cz: Pomůžeme vám najít nejlevnější pojištění vozidel

Srovnejto.cz

Srovnáváte-li zákonné pojištění vozidel, je žádoucí soustředit se na porovnání jednotlivých nabídek. Chcete-li si najít výhodný produkt a zároveň si co nejvíce usnadnit práci, využijte služeb webu Srovnejto.cz.

Najděte si nejlevnější pojištění vozidel

Řekne-li se pojištění vozidel, můžeme si představit povinné ručení (pojištění odpovědnosti z provozu vozidla) či havarijní pojištění.

První uvedené pojištění vozidel je dáno zákonem, který nelze obejít. Povinnost se vztahuje na všechny provozovatele motorových vozidel jezdící svými auty na pozemní komunikaci.

Povinné ručení je produkt, jehož podstatou je chránit motoristu před dopadem finančních škod způsobených provozováním jeho vozidla, tj. při dopravní nehodě. K povinnému ručení si lze sjednat další doplňková pojištění či asistenční služby. U většiny pojišťoven si vyberete i z různých pojistných limitů a dalších náležitostí.

Druhé pojištění vozidel je havarijní pojištění. Není povinné a platí se z něj škody na vašem vozidle v případě, že způsobíte autonehodu. Kromě finančních škod způsobené autonehodou se může havarijní pojištění vztahovat i na odcizení vozidla, vandalismus, různé živelné události atd. Záleží na tom, jak máte produktu nastavený. Havarijní pojištění se nevyplatí každému provozovateli automobilu. Sjednat by si ho však měli určitě ti, kteří mají nové auto.

Jaká pojišťovna vám poskytne nejlevnější povinné ručení a vyplatí se vám havarijní pojištění? Co byste ještě měli o pojištění vozidel vědět? Najděte si více informací na internetovém portálu Srovnejto.cz.

Srovnejto.cz

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.