Chcete nejlevnější povinné ručení?

V posledních letech se významně zvýšil počet pojišťoven nabízející povinné ručení. Jen jedna z nich však pro vás má nejlevnější povinné ručení. Díky webu Srovnejto.cz snadno zjistíte, která to je.

Logo srovnejto.cz

Hledejte nejlevnější povinné ručení

Povinné ručení (neboli pojištění odpovědnosti z provozu vozidla) je povinně smluvní pojištění odpovědnosti za škodu, která je způsobena při provozu vozidla. Povinnost se vztahuje na všechny provozovatele motorových vozidel s výjimkou těch, kteří provozují trolejbusy, invalidní vozíky či vozidla zařazené do integrovaného záchranného systému. Dále se rovněž nevztahuje na vozidla s cizí poznávací značkou a vozidla vlastněná osobami (právnickými či fyzickými) mající své sídlo či trvalý pobyt mimo Českou republiku.

Nepatříte-li do výjimek a vlastníte-li motorové vozidlo, pak jistě pojištění máte. Jste s ním spokojeni? Možná ani nevíte, že existuje třeba u jiné pojišťovny produkt, se kterým budete mít povinné ručení možná i o polovinu levnější.

Přijde vám témě nemožné hledání takového produktu ve změti nabídek? Nevyznáte se v pojištění vozidel? Povinné ručení kalkulačka na webu www.srovnejto.cz vám nejlevnější povinné ručení na trhu najde.

Povinné ručení kalkulačka je nástrojem provádějícím přesné výpočty na základě přednastavených údajů o jednotlivých produktech. Použití kalkulačky je jednoduché. Zadáte do ní vaše osobní údaje a technické údaje o vašem vozidlu, jež ovlivňují cenu pojištění odpovědnosti z provozu vozidla. Zadané údaje se okamžitě zpracují a vy rázem zjistíte nejlevnější povinné ručení pro váš vůz. Pro každého je totiž cenově výhodný jiný produkt.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.