Zvolte si stavební spoření od Českomoravské stavební spořitelny

Hypotéka

I když stavební spoření v současné době nemá tak velkou státní podporu jako dříve, stále jde o výhodný spořicí produkt. Hodí se především pro všechny, kteří si chtějí vzít výhodný úvěr na bydlení. V rámci stavebního spoření od Českomoravské stavební spořitelny si ho zřídíte.

Stavební spoření Českomoravské stavební spořitelny

Českomoravská stavební spořitelna působí u nás už od roku 1993. Má na trhu silnou pozici. Její stavební spoření je oblíbené a mezi lidmi rozšířené. Jistě ani vy spojení „spoření s liškou“ neslyšíte poprvé.

Stavební spoření Českomoravské stavební spořitelny je vhodné pro všechny, kteří si chtějí efektivně spořit. V rámci tohoto produktu si můžete vzít výhodný úvěr na bydlení. Každý klient si zakládá stavební spoření z jiného důvodů.

Víte, jaký tarif stavebního spoření pro vás bude nejvýhodnější? Jakou zvolit cílovou částku a jaké měsíční splátky? Pokud se příliš ve stavebním spoření nevyznáte, nevadí. Pro ČMSS pracují zkušení finanční poradci, kteří vám pomohou nastavit finanční produkt tak, aby vám sedl na míru.

Zajímá vás úvěr na bydlení ze stavebního spoření ČMSS? Je určený k financování nákupu nemovitosti či její rekonstrukce. Jeho výhodou je garance pevné roční úrokové sazby po celou dobu splácení. Žádost o úvěr vám spořitelna zpracuje zdarma. Máte možnosti si půjčit až 500 000 Kč bez zajištění. I zde vám finanční poradci pomohou najít řešení, jež vám bude nejvíce vyhovovat.

Chcete-li získat úvěr na bydlení, je nutné mít naspořeno 40 – 45% z cílové částky, spořit minimálně 24 měsíců, dosáhnout požadovaného hodnotícího čísla, prokázat bonitu, doložit účelovost a splnit obecné podmínky.

Máte stavební spoření od ČMSS? Jaké jsou vaše zkušenosti?

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.