Poznejte výhody vzdělání MBA

Ústav Práva A Právní Vědy

Uvědomili jste si, že vzdělání je důležitá hodnota? Rádi byste získali titul, který vám otevře nové pracovní možnosti? Oblíbené je vzdělání MBA. Mezi jeho výhody patří i to, že jde dobře skloubit s prací.

Vzdělání MBA

Také se stále častěji setkáváte s lidmi, kteří mají za svým jménem titul MBA. Víte, co znamená? MBA (Master of Business Administration) je titul a zároveň vysokoškolský postgraduální studijní program zaměřený na získání znalostí z oboru managementu. Kromě tohoto titulu po absolvování získáte diplom, popřípadě certifikát. Titul vám pomůže uplatnit se lépe v manažerské praxi.

Manažerské programy mohou být obecné, ale i zaměřené na jednu disciplínu. Kromě titulu MBA se můžete ještě setkat také s LLM (zaměřeným zpravidla na právní disciplíny) nebo také s BBA (který odpovídá tuzemskému titulu Bakalář). I tyto tituly se uvádí za jménem. Všechny tři tituly jsou obecně uznávané a pomohou vám se lépe uplatnit na trhu práce. Absolventi vzdělávání MBA se uplatňují v prestižních tuzemských i zahraničních firmách.

Proč studovat u nás?

Profesní programy v rámci MBA studia lze v současné době studovat na soukromých i veřejných vysokých školách.
Manažerské programy vám nabízí i Ústav práva a právní vědy. Jedná se o akreditovanou vzdělávací instituci. Má mezinárodní certifikování International Education Society, London (IES).

V Ústavu práva a právní vědy se studuje progresivní formou. Umožní vám zvládnout studium za dva semestry. Budete rovněž vybaveni literaturou a díky distanční formě studia bez problémů skloubíte své studium s pracovním režimem. Samozřejmostí jsou i špičkoví lektoři. Absolventi profesního programu se dobře uplatňují na pracovním trhu, a to je nejdůležitější.

Ústav Práva A Právní Vědy

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.