Franchise Meeting Point 2013

Franchise Meeting Point 2013

Více než 90 prezentací a přednášek během 2 dnů konání veletrhu FRANCHISE  Meeting  Point v Brně uspokojí všechny zájemce o franchisové podnikání, franchisory i franchisanty!

Nedílnou součástí  veletrhu FRANCHISE Meeting Point 2013 je i velmi zajímavý, pestrý a bohatě obsazený doprovodný program, který pro tento veletrh připravil mezinárodní franchisový poradce a odborník na franchisové podnikání  Ing. Aleš Tulpa ze společnosti AVEX systems. Tento program bude probíhat ve dnech 08.-09.03.2013  na plochách označených jako ARENA a FORUM. Zde budou přednášet a diskutovat renomovaní odborníci z oblasti franchisingu, práva, daní, finančních institucí, top-manažeři úspěšných franchisových systémů a franchisoví příjemci, zástupci dodavatelů různých služeb pro malé a střední  podnikání, představitelé České a Slovenské franchisové asociace a další odborníci z ČR a ze zahraničí.

Ze známých zahraničních poradců ocení návštěvníci zejména přednášky paní  Waltraud Martius, SYNCON, Rakousko – Německo,  autorky mimořádně úspěšné knihy Fairplay Franchising , pana R.G. Kirsta, jednatele Franchise Pool International, Německo,  člena Správní rady Německého franchisového svazu a dlouholetého velmi úspěšného franchisora nebo profesora Dr. Eckharda Flohra z mezinárodní právní kanceláře PF&P Rechtsanwälte, Rakousko-Německo, jednoho z nejlepších expertů na téma právo a franchising v Evropě, profesora na mnoha univerzitách a autora několika set různých statí, pojednání a článků z oblasti právních aspektů franchisingu. Zástupce Rakouského franchisového svazu a Business Commnunity International  pan Dieter C. Nass seznámí zejména zástupce franchisových systémů s novou nabídkou služeb pro franchisory, která se velmi úspěšně realizuje v Německu a v Rakousku a mohla by být využívána i českými a slovenskými franchisovými systémy.

Z českých a slovenských odborných poradců je nutné uvést např. paní Doc. Ing. Antonii Štensovou, Phd., dlouholetou franchisovou poradkyni, autorku mnoha monografií a článků o franchisingu a nebo Mgr. Antonína Kazdu, advokáta, který se specializuje na právní aspekty franchisového podnikání a ochranných známek velmi mnoho let a patří k nejlepším v ČR v této oblasti.

Ing. Aleš Tulpa, AVEX systems, mezinárodní franchisový poradce, bývalý generální ředitel OBI a QUELLE ČR, ex-prezident ČAF, člen Franchise Pool International, Německo a kooperační partner SYNCON, autor mnoha odborných článků o franchisingu a vlastního franchisového konceptu bude mít pro zájemce o franchisové podnikání rovněž několik zajímavých přednášek.

Téma č. 1:

„FRANCHISING – podnikání pod známou značkou“,  v rámci které seznámí účastníky se základními pojmy a atributy franchisového podnikání, jaké výhody a nevýhody franchising přináší, pro koho je vhodný a proč, kde a jak hledat franchisové systémy a poskytne všem zájemcům mnoho rad a doporučení z vlastní více než 20-leté praxe.

Přednáška se bude konat na ploše ARENA: dne 8.3. v 15.00 hod. a 9.3. v 13.50 hod.   

Téma č. 2:

„Jak franchisovat existující firmy na trhu? Jak z dobré myšlenky a know-how vyvinout nový kvalitní vlastní franchisový koncept?“

Přednáška se bude konat na ploše FORUM: dne 8.3. v 12.50 hod. a 9.3. v 12.10 hod.

Přednáška je určena především pro ty, kteří zvažují vývoj vlastního franchisového konceptu.

Téma č. 3:

„Představení hlavních strategií expanze mezinárodně působících franchisorů a cca. 14 franchisových systémů ze zahraničí, které hledají na čs. a slovenském trhu své nové partnery.“

Místo konání  na ploše FORUM: dne 8.3. ve 14.10 hod. a 9.3. ve 14.30 hod.

Tuto prezentaci by si neměli nechat ujít hlavně zájemci o nákup master-franchisových nebo franchisových licencí zahraničních systémů, které mají v plánu expanzi na český a slovenský trh a hledají zde své nové partnery nebo investory.

Místo konání veletrhu FMP 2013: Výstaviště Brno – kongresový pavilon E,

Datum: 08. – 09. března  2013, denně od 9 do 18 hod.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.