Jaké hotovostní půjčky můžete aktuálně využít?

Potřebujete peníze v hotovosti? Finance na ruku, které vám poslouží k čemukoliv, ať už je to nedoplatek za složenky, oprava automobilu, nový televizor do obývacího pokoje či nákladnější rekonstrukce bytu?

Jestliže tomu tak je, budou vám nápomocny hotovostní půjčky. Ty jsou obvykle vypláceny přímo na pobočce společnosti nebo vám je v lepším případě dopraví obchodní zástupce firmy až k vám domů. Pojďme se ale podívat na to, v čem vynikají tyto typy úvěrů?

Výhodná půjčka v hotovosti

Jednou z hlavních předností hotovostních půjček je způsob žádosti o peníze. Ten je realizován prostřednictvím internetového formuláře, který si vyplníte z pohodlí domova. Z toho jednoznačně plyne poměrně výrazná úspora drahocenného času a ve výsledku i financí.

Půjčka tohoto typu na sebe váže i ostatní klady stojící za zmínku:

  • bezplatné vyřízení,
  • bez skrytých poplatků,
  • transparentní obchodní podmínky,
  • peníze na cokoliv.

A jaké konkrétní typy hotovostních úvěrů vládnou současné době?

SMART půjčka bez ručitele

Hotovostní půjčka do výše až 70 000 Kč se splatností na 16 měsíců, v jejímž případě vám žádost o peníze skrze internetový formulář zabere nejvýše dvě minuty. Tento produkt je mimo jiné vhodný také pro refinancování stávajících závazků.

SMART půjčka si vás získá tím, že pro její schválení nebudete podepisovat žádnou směnku, vyhnete se povinnosti shánět ručitele a o finance si bude moci říct opravdu každý. To platí pro podnikatele, důchodce, zaměstnance i matky na mateřské dovolené.

Provident půjčka s nízkou hodnotou RPSN

Dalším výhodným adeptem na hotovostní úvěr je Provident půjčka. I ta je vyřizována online a její parametry jsou poměrně zajímavé:

  • rozsah půjčky od 10 000 Kč do 130 000 Kč,
  • doba splatnosti 12 – 24 měsíců.

Nakupujte libovolné věci za peníze v hotovosti, které máte díky výše uvedeným produktům téměř na dosah ruky. Od požadované výplaty vás dělí pouze jediná online žádost, pár kliknutí myši, vyčkání několika minut na schválení a následná výplata.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.