Zvolit Provident nebo Smart půjčku

Půjčky

Provident

Provident Financial je původem britská společnost, která si už i u nás vybudovala svou tradici. Své půjčky v České republice nabízí dlouhou dobu a lidé ji znají a důvěřují jí.
Důvěru lidí v Provident podporují i obchodní zástupci, kteří vždy volí individuální přístup a připraví vám půjčku, která vám sedne na míru. Půjčku si můžete vzít na cokoliv. Společnost vám půjčí až 50 000 Kč bez toho, abyste složitě museli prokazovat svou bonitu. Nepotřebujete ručitele a celkově je půjčka snadná a rychlá na vyřízení. Proto je také v České republice tak oblíbená.

Smart Capital

Smart Capital spadá pod větší společnost mající dlouhou tradici. Z toho vyplývá, že i Smart Capital je důvěryhodná společnost. A jaké produkty vám nabízí? Určitě vás zaujme Smart půjčka. Je snadno dostupná a můžete si ji zajistit po celé České republice. Půjčí vám až 50 000 Kč do 48 hodin bez toho, abyste museli někam chodit. Peníze vám budou v hotovosti doručené až domů. Půjčka se hodí nejen pro pracující lidi, ale také pro důchodce či ženy na mateřské dovolené. To je velkou výhodou, protože je známé, že důchodci či ženy na MD hůře získávají jakoukoliv bankovní či nebankovní půjčku.

Jakou společnost zvolit

Už máte jasno, jestli pro vás bude lepší Smart půjčka či využijete-li možnosti Provident půjčky? Obě půjčky jsou zhruba na stejnou částku peněz (do 50 000 Kč). Pokud vám budou více vyhovovat měsíční splátky, volte Smart půjčku. U Providentu jsou týdenní splátky, ale máte tu možnost si je flexibilně nastavit. Celkově Provident volí individuální přístup ke klientovi. Na druhou stranu i Smart Capital má také mnohé výhody. Určitě si vyberete půjčku, která vám sedne nejlépe.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

One Response to “Zvolit Provident nebo Smart půjčku”

  1. andrea napsal:

    Ja mám zkušenosti s oběma půjčkami, víc mi vyhovoval Provident, měl měnší úrok při bezhotovnostní půjčke jak Smart. Na druhou stranu byl Smart rychlejší a peníze jsem měla do pár hodín na účtu.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.