Potřebujete peníze? Vyzkoušejte ČS půjčku od České spořitelny

Půjčky

Nedostatek financí trápí občas každého. Když se vyčerpají všechny rezervy, přichází dilema, jak problémy řešit. Někdo si půjčí od rodiny, jiný musí shánět půjčku po bankách nebo nebankovních institucích. Dostali jste se právě do této situace? Potřebujete půjčit a nevíte, kde je to nejvýhodnější? Zkuste osvědčenou klasiku mezi bankami – Českou spořitelnu a její ČS půjčku.

ČS půjčka je spolehlivá

ČS půjčka patří mezi oblíbené úvěry. Aby také ne. Pro většinu lidí jsou její parametry více než přijatelné. Česká spořitelna poskytuje ČS půjčku ve výši 30-600 000 korun. Vhodná je tedy pro mnoho účelů. Splácet ČS půjčku přitom můžete až 7 let.

Mnoho lidí při vyřizování úvěru ocení také ušetřený čas. Tady pro vás máme skvělou zprávu. ČS půjčku je totiž možné vyřídit online. Nemusíte tak čekat u přepážek, ale vše vyřídit z pohodlí domova. Budete k tomu potřebovat občanský průkaz a potvrzení o příjmu.

Nebojte se splátek

Každý, kdo se někdy zavázal úvěrem, měl pochopitelně obavy, co se bude dít v případě, že nebude moci splácet. Ne každé společnosti tohle umí vhodně řešit. U ČS půjčky máte tu jistotu, že v případě potřeby vám banka umožní odklad splátek nebo jejich úpravu. Jestliže toto pro vás není dostatečná záruka, můžete se navíc připojistit proti neschopnosti splácet.

Minimum poplatků

S vyřízením ČS půjčky je spojeno jak minimum administrativy, tak minimum poplatků. Veškeré mimořádné splátky jsou zdarma. Také jednorázové předčasné doplacení úvěru není zpoplatněno. A navíc si nemusíte zřizovat účet v České spořitelně. Splátky se mohou strhávat i z vašeho stávajícího účtu v kterékoli bance. Tím ušetříte další položku.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.