Proč investovat do drahých kovů? Víme to!

Peníze dělají zase jenom peníze. To je známá pravda. Proto ti, kteří je mají, je jenom málokdy nechávají ležet ladem třeba na bankovních účtech. Hitem poslední doby jsou určitě investice do drahých kovů. Primárně je to jak investiční zlato, tak je to také investiční stříbro. Pokud nad danou možností uvažujete, podívejte se s námi na hlavní výhody.

Stabilita ceny

Prvním důvodem investic je relativně vysoká stabilita ceny. Pokud se podíváme i na její vývoj, je třeba říci, že neustálým tempem roste. Na mysli máme především investiční zlato, které se těmito výhodami může pyšnit. A pokud zmiňujeme finance, nezapomeňme také na fakt, že je osvobozeno od DPH.

Poptávka převyšuje nabídku

I to je jedna z výhod, která je spojena s investicemi do drahých kovů. V tuto chvíli je tato výhoda spojena se situací, kdy se rozhodnete kupovat investiční stříbro. Navíc musíme dodat i to, že se jedná o ideální komoditu, která může sloužit i pro vytváření dnes tolik důležitých finančních rezerv.

Větší, i menší množství

Tyto možnosti investování jsou otevřeny doslova každému. A to i díky tomu, že jak investiční stříbrné slitky, tak i investiční zlaté slitky jsou nabízeny v různých hmotnostních variantách. Tím ale nabídka nekončí, jelikož k dispozici jsou též zlaté cihličky. I ty jsou nabízeny v několika hmotnostních variantách, konkrétně potom v těchto:

  • 250 gramů,
  • 500 gramů,
  • 1 000 gramů.

Kromě těchto možností nechybí ani varianty, kterými jsou zlaté mince, stejně jako to mohou být stříbrné mince. I ty jsou možnou cestou nejenom pro začínajícího investora s volným kapitálem.

Dobrá dostupnost

Ta se týká obou zmíněných kovů. A to hlavně v souvislosti s tím, pokud se obrátíte na jednoho z předních odborníků jak v České republice, tak i na Slovensku. Tím odborníkem je společnost AuPortal. U ní se můžete spolehnout i na jednoduché možnosti osobního odběru v Praze, stejně jako v Brně.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.