Kdy se vyplatí nakupovat investiční zlato a jaké budou výnosy?

Golden-Invest.cz

Pokud nevíte do čeho investovat, určitě se zkuste zamyslet nad pojmem investiční zlato. Proč investovat do zlata? Odpověď se nabízí, jedná se o velmi stabilní aktivum s vysokou likviditou. Nemusíte se tedy obávat, že vám inflace sníží hodnotu úspor. Zlato si uchovává svou hodnotu dlouhodobě. Investiční zlato představuje jistotu v době, která je svým způsobem velmi nejistá.

Podoby zlata

Obchody na světových burzách se zlatem jen kvetou. V současné době se na trzích obchoduje s těmito pojmy, zlaté slitky, zlaté cihly a zlaté mince. Všechny tyhle pojmy se označují jednotně, je to investiční zlato. Zlaté slitky mají zpravidla tvar zlatých cihel, mohou být vyráběny v různých hmotnostech. Obvykle se jedná od 1kg do 500kg.

Výhody investičního zlata

Golden-Invest.cz

Golden-Invest.cz

Investiční zlato je osvobozeno od DPH a není příliš náročné na skladování. Pokud si najdete toho správného partnera, můžete začít s investováním. Nezapomeňte, že ideální partner pro investování je ten, který poskytne kvalitní služby za příznivou cenu. Další velkou výhodou je směnitelnost, neboť jej můžete směnit kdekoliv na světě.

Investovat do zlata nemusí jen velké firmy a společnosti, ale stejně tak i soukromé osoby. Nejasná ekonomika a nejistota v nás neustále otevírá myšlenku, kde najít nějakou finanční jistotu? A právě tu představuje investiční zlato, ne nadarmo je přezdívané jako zlatá jistota. Je to dáno tím, že celosvětové zásoby zlata jsou značně omezené a právě proto se zvyšuje jeho cena. Není tedy možné, aby cena zlata klesla nějak dramaticky. Například oproti akciím, nabízí velmi jasnou záruku. Zlaté slitky a další investiční zlato nakoupíte zde. Začít můžete prakticky kdykoliv.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.