Mít auto a nikdy s ním nemuset do servisu? Jde to

Jste firma nebo soukromá osoba a přemýšlíte nad pořízením auta? Možná, že po ruce zrovna nemáte horentní částku na koupi nového auta, a tak už teď skřípete zuby při pomyšlení na obcházení bazarů a snahu odhalit skryté vady nebo stočený tachometr. Proč si ale vlastně myslíte, že k tomu, abyste auto mohli používat, ho musíte taky kupovat?

Operativní leasing šetří váš čas a nervy

Pravda – operativní leasing není způsob, jak si auto koupit. Je to ale mnohem lepší! Zaprvé nepotřebujete statisíce na prvotní pořízení vozu, pročež si oddechne mnoho firem i soukromníků. Navíc má i jiné výhody – například můžete svůj vůz obměnit, když budete chtít, a to opět bez potřeby mít po ruce další sumu. Podnikatele potěší fakt, že měsíční splátku operativního leasingu mohou daňově odečíst a zahrnout do nákladů.

Představte si ale život s hlavní výhodou, kterou přináší operativní leasing – auta si v oblasti provozních nákladů nemusíte vůbec všímat. Na konci ledna nebudete poletovat po poštách a čerpacích stanicích ve snaze najít alespoň jednu, kde ještě nejsou vyprodané dálniční známky, protože dálniční známka je starost firmy, které auto patří. Stejně tak za vás zařídí silniční daň, povinné ručení i havarijní pojištění a výměnu pneumatik.

A kdo to všechno zaplatí?

Za provoz auta platíte na měsíční bázi. Poplatek, který od vás firma dostane, použije právě mimo jiné na uhrazení těchto nákladů. Nikdo po vás tedy nebude chtít další peníze k měsíční splátce – všechno už jste si zaplatili sami, aniž byte se o to museli starat.

Společnost Hertz Lease vám poskytne své vozy spolehlivě a za překvapivě příjemné ceny. Navíc přináší bonusy, které řidiče potěší: například v případě, že je auto nepojízdné, dostanete náhradní zdarma. A když vám skončí smlouva, ale své auto jste si oblíbili a ozkoušeli, můžete jej od společnosti přednostně odkoupit. A to se vyplatí, nebo ne?

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.