Nejlevnější půjčka na bydlení i cokoliv jiného

Hypotéka

Půjčky jsou oblíbeným finančním produktem, který rády využívají také české domácnosti. Nezřídka se stává, že potřebujeme více peněz, než máme aktuálně k dispozici. Tento nedostatek hotovosti řeší právě půjčka.

Peníze může vyžadovat nákup nového spotřebiče do domácnosti – televize, pračky, ledničky apod., ale také rekonstrukce nebo renovace bytu, kuchyně, ložnice. Půjčka se uplatní v mnoha životních situacích. Online rychlá půjčka na bydlení či cokoliv jiného je prezentována Nejlevnější půjčkou od společnosti Credium, a.s. Jedná se o neúčelovou hotovostní půjčku až do výše 250 000 Kč.

Nejlevnější půjčka vyniká rychlým vyřízením. Nemusíte nikam chodit, peníze z Nejlevnější půjčky získáte během několika málo dnů. Může se přitom jednat o půjčku na bydlení, půjčku na dovolenou, půjčku na luxusní dárek pro některého člena rodiny či půjčku na cokoliv, co právě potřebujete.

Žádost o půjčku vyřídíte prostřednictvím jednoduchého online formuláře. Sami si zvolíte výši půjčky, dobu splácení, měsíční splátky, příp. i typ pojištění. Do několika minut od odeslání formuláře se e-mailem i telefonicky dozvíte rozhodnutí o přidělení Nejlevnější půjčky. Vyřízení Nejlevnější půjčky je zdarma.

Stačí splnit základní podmínky poskytnutí půjčky: být občanem České republiky ve věku 18-67 let, mít minimální příjem 8 000 Kč, nebýt ve zkušební ani výpovědní lhůtě a být vlastníkem bankovního účtu, pevné linky nebo mobilního telefonu.

Nejlevnější půjčka je poskytována bez ručitele a jištění.

Společnost Credium, a.s. je silnou nebankovní institucí působící na českém trhu již od roku 1997. Vlastníkem společnosti je francouzská společnost Crédit Agricole Consumer Finance SA, která poskytuje nejkvalitnější finanční služby milionům klientům po celém světě.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.