Zajímavé affiliate programy #3: Metalshop.cz a coreshop.cz

Internetové podnikání

Dnes si představíme jeden z lepších affiliate programů orientovaných na oblečení. Metalshop.cz se specializuje na oblečení pro metalové fandy, coreshop.cz dává přednost street, skate a hip hop módě a nedávno vybudovaný třetí eshop punkshop.cz se zaměřuje na klientelu stylu punk. Všechny eshopy nabízejí obrovské množství produktů, což ocení jednak sami webmasteři, tak samotní nakupující.

Všechny affiliate programy těchto eshopů (k dispozici zde) jsou provozovány pod jedním Post Affiliate Pro účtem a tak můžete na vašich stránkách kombinovat jeden s druhým. K dispozici máte několik bannerů, které jsou ovšem často aktualizovány dle nejnovějších kampaní a akcí. Novinkou je také produktový box, kde si můžete detailně nastavit náhodné zobrazování produktů z určitých kategoríí a kličových výrazů.

Dle našeho dotazu je možné používat v rámci propagace také obrázky jednotlivých produktů, což jistě ocení blogeři popisující jednotlivé druhy oblečení. Eshopy nabízejí také možnost dropshiping spolupráce, tedy přeposílání objednávek z vašeho eshopu.

Provize a výplata affiliate programů:

 • Affiliate: 4 až 6% – pro úspěšné partnery platí horní hranice, pro nové partnery platí dolní hranice. Metalshop.cz nabízí novým partnerům provizi 6%.
 • Dropshipping:  5 až 8%, stejně jako u affiliate programů záleží na celkovém objemu, který jste schopni eshopu vygenerovat.

Výplata probíhá na bankovní účet na základě zaslání faktury při překročení výplatní částky 500,-Kč. Dle našich zkušeností jsou faktury propláceny do data splatnosti a s komunikací není nejmenší problém.

Akce od 10. března do 10. dubna 2011

Affiliate program Metalshop.cz, Coreshop.cz a Punkshop.cz zvyšuje provizi svým partnerům o 2% v období od 10. března do 10. dubna 2011. Místo nynější provize si tak měsíc můžete vydělat až o nezanedbatelné 2% více.

Během tohoto období bude novým partnerům nabídnuta provize 500,-Kč pouze za registraci do partnerského programu. Jediný háček je ve výběru, který je možné provést pouze pokud částka přesáhne 1000,-Kč. Affiliate program se tak brání před případnou registrací a následným vybráním bez uskutečněného obratu.

Výhody

 • Žádaný druh oblečení (Hip hop, street, punk a metal)
 • Aktualizované bannery a produktové boxy
 • Bezproblémová výplata do splatnosti faktury na bankovní účet
 • Množství produktů, které můžete směle nabízet

Nevýhody

 • Možná by se slušelo lehce navýšit provizi alespoň na 6 až 8%.

Přihlásit se do partnerského programu eshop Metalshop, coreshop a punkshop můžete na stránkách Creative zde.

Hodnocení affiliate programu

Partnerské rozhraní a statistiky: 5 / 5 (použití Post Affiliate Pro – nejlepší rozhraní pro affiliate programy)
Předpřipravené reklamní formáty: 5 / 5 (produktový box, bannery)
Vlastní zkušenosti: 4 / 5 (bez nejmenších problémů, jediný bod ubírám za nižší provizi než by se slušelo)
Výplata provize: 5 / 5 (bez nejmenšího problému, faktura, do splatnosti)
Celkové hodnocení: 4,75 / 5

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

2 Responses to “Zajímavé affiliate programy #3: Metalshop.cz a coreshop.cz”

 1. Wampi napsal:

  Dobrý článek! Nejčastěji se affiliate programy dle provedených testů hledají přes katalogy affiliate programů, proto bych chtěl doplnit svůj http://1affiliate.cz/

 2. pepan napsal:

  produktové boxy nikdy nefungují :-) Zbozi je docela drahe, provize male = nizke vydelky pro partnery.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.