Zajímavé affiliate programy #1: In-oblečení.cz

Internetové podnikání

V nové rubrice vám budeme postupně představovat zajímavé affiliate programy, které vám mohou výrazně pomoci financovat vaše internetové projekty. Nabídneme vám náhled na fungování affiliate programů, provize, podmínky, použití, ale jako jedni z mála přidáme i vlastní zkušenosti z jeho používání. Tak pojďme na to.

Affiliate program In-oblečeni.cz

Internetový obchod in-oblečení.cz prodává oblečení pro ženy. V jeho sortimentu nalezneme velký výběr produktů včetně slevových a jiných akcí. Z našeho pohledu se nám affiliate program zalíbil především díky stylu oblečení, který nám připadá moderní a v mnoha směrech zatím v České Republice neprodávaný a tudíž jsme si mysleli, že určité místo na trhu s tímto oblečením stále je. Rozhodli jsme se jej nasadit na naše stránky o módě a první objednávky na sebe nenechali dlouho čekat.

S affiliate programem in-oblečeni.cz ale nejsme příliš spokojeni, více informací naleznete níže. Za pouhou registraci dostanete 100,-kč. Ceny v internetovém obchodě nejsou příliš vysoké, což je vždy dobře. V nabídce máte také široký výběr propagačních materiálů. K dnešnímu dni se jedná o 47 grafických a textových reklam směřujících na eshop. Vydělávat tak můžete již pouhým psaním blogu o módě, protože výplatu in-oblečeni.cz posílá i nepodnikatelům na základě smlouvy o zprostředkování.

Provize & výplata

 • Za každou realizovou objednávku vám In-oblečeni.cz vyplatí 8% z ceny bez DPH.
 • Za každého návštěvníka, který přijde přes váš odkaz dostanete 0,10,-Kč za každých 12 hodin.
 • Výplata od 1000,-Kč na bankovní účet po zaslání faktury či pro nepodnikatele smlouvou o zprostředkování. Splatnost 30 dní. Cookies 21 dní.

Výhody

 • Moderní a netuctové oblečení pro mladší a střední generaci, to čím není trh přehlcen se lépe prodává.
 • 100,-Kč dostanete za pouhou registraci do partnerského programu.
 • 8% provize není v sortimentu oblečení  málo, většina partnerských programů nabízí max. 4-6%
 • Jste ohodnoceni i za pouhý klik, ačkoliv cena 0,10,-Kč je almužnou. Většina eshopu ale nenabízí nic.

Nevýhody

 • Delší pauza mezi vyřízením objednávky a připsáním provize, někdy i více jak měsíc.
 • Velké množství stornovaných objednávek je asi největším problémem a také důvodem, proč jsme na začátku napsali, že nejsme s tímto affiliate programem příliš spokojeni.
 • Stále více stránek zaměřených na affiliate marketing používá tento affil, tím samozřejmě zabírají stále větší část trhu.

Přihlásit se do partnerského programu můžete na stránkách In-oblečení.cz. Budeme rádi, pokud se svěříte se zkušenostmi s tímto affiliate programem či přídáte tip na jiný zajímavý affiliate program.

Hodnocení affiliate programu

Partnerské rozhraní a statistiky: 5 / 5 (Statistiky bez nejmenších problémů včetně všech detailů)
Předpřipravené reklamní formáty: 4 / 5 (Tuším, že chybí XML, jinak je nabídka reklamních formátů velice slušná)
Vlastní zkušenosti: 2 / 5
(Jak již bylo napsáno více jak 50% zrušených objednávek je až příliš, uvidíme zda se statistiky v budoucnu zlepší)
Výplata provize: Prozatím neproběhla

Celkové hodnocení: 3,66 / 5

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

2 Responses to “Zajímavé affiliate programy #1: In-oblečení.cz”

 1. Skryto napsal:

  Dobrý den,
  mám vážné podezření z manipulace („stornování“ platných) objednávek u tohoto affilu. Nevšiml si toho ještě někdo?

  • admin napsal:

   Je fakt, že objednávek jsme již pár přijali a celkový počet nakonec proplacených objednávek je opravdu minimální. Pokud bychom to přepočítali na procenta, tak pouze 30% objednávek je nakonec proplaceno a 70% objednávek je nepřevzato, vráceno či stornováno.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.