Půjčka na bydlení pomůže i s renovací ložnice

finance

Původním záměrem bylo zútulnit starou ložnici novou podlahou a oživit ji novými barvami stěn. Pokud už zasahujete do pokoje, je dobré v rámci celkové renovace nakoupit také nový nábytek a vytvořit tak zcela jiný vzhled pokoje. Nová ložnice vám umožní kvalitní spánek, jehož význam se mnohdy podceňuje. Na kompletní renovaci nemusíte mít zrovna k dispozici příslušnou sumu peněz, s náklady na renovaci ložnice vám pomůže půjčka na bydlení.

Barvy jsou estetickým základem každé ložnice. Nové vymalování stěn výrazně ovlivní vzhled pokoje a také to, jak se v něm budete cítit. Výběr konkrétních barev je subjektivní záležitostí, pozor však na výrazné barvy, které mohou mít povzbuzující účinky. Vhodnější do ložnice budou spíše jemnější, uklidňující pastelové barvy. Novému nátěru mnohdy předchází také odstranění starého, odmaštění a penetrace zdí, což může vyžadovat dodatečné náklady, které se dají pokrýt půjčkou na bydlení.

Podlaha v ložnici by měla být měkká a útulná. Vhodnější než plovoucí podlahy budou proto koberce. Ani na kobercích se nevyplatí šetřit, měli by být kvalitní, měkké, přitom pevné a odolné. Pokud nemáte k dispozici dostatečnou hotovost, opět pomůže půjčka na bydlení.

Půjčky na bydlení mohou financovat také pořízení nového nábytku, kvalitního roštu a matrací, které významným dílem ovlivňují kvalitu spánku.

Půjčka na bydlení může být peněžním zdrojem i pro nákup stylových doplňků, osvětlení, bytového textilu apod.

Příklad rozpočtu na novou ložnici s pomocí půjčky na bydlení

Původní rozpočet       15 000 Kč

  • nátěr zdí
  • podlaha
  • drobné bytové doplňky

Nový rozpočet           45 000 Kč, z toho půjčka na bydlení ve výši 30 000 Kč

  • nátěr zdí, penetrace původních zdí
  • koberec
  • nábytek, rošty, kvalitní matrace
  • bytové doplňky, osvětlení, bytový textil

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.