Půjčte si peníze ihned a přes internet

screen expert-pujcky.cz

Jmenuji se Jiří. Je mně 20 let a před časem jsem se odstěhoval od našich. Znáte to. Už mně nebavilo neustále někomu vysvětlovat, kam jdu, kdy přijdu a zpovídat se, jestli už mám práci. Tu mimochodem mám, i když to jednu chvíli vypadalo, že „skejsnu“ na pracáku pěkně dlouho. Protože podle paní za přepážkou má dnes maturitu prý každý.

Domluvil jsem se s kámošem a pronajali jsme si pokoj napůl. Nic moc, ale aspoň to není moc drahý. Začal jsem dělat u stavební firmy, dali mně firemní montérky, tak jsem měl ze začátku o hadry vystaraný. Kupoval jsem si jen jídlo, pořídil si nový telefon a sem tam si zašel s chlapama na pivo.

Po čase jsem se seznámil s moc šikovnou slečnou. Jmenovala se Petra a pracovala jako zdravotní sestřička u naší závodní doktorky. Chtěl jsem ji pozvat na koncert Kabátů, který hráli ve městě, ale bylo jasný, že s montérkama nevystačím. No nic, koupím si něco na sebe, rozhodl jsem se.

Jenže koncert je už za týden a výplata v nedohlednu. Chlapi v práci jsou na tom jako já, tak si musím někde půjčit. Ale chtělo by to nějakou půjčku ihned. Ale kde? Půjčil jsem si od spolubydlícího počítač a mrknul na internet. Super. Postupně jsem vyloučil všechny banky a tak, tam to trvá dlouho a musí se dokládat hromada potvrzení. A pak jsem narazil na nabídku: Půjčky ihned. Dokonce od několika firem. Chvíli jsem hledal, až jsem vybral nejvýhodnější nabídku, kde nebyly žádné úroky, pokud půjčku splatím do 21 dnů. No paráda, do té doby už budu mít na účtu výplatu. Rozhodl jsem se pro půjčku 5000,- Kč i když nabízeli až 10.000,- Kč, potvrzení žádné nepotřebovali, tak to šlo snadno. A kdyby byl nějaký problém, mohl jsem si po splnění nějakých podmínek prodloužit splatnost o dalších 21 dnů.

Žádost o půjčku byla vyřízená ihned. Mailem mně poslali, že je půjčka schválená a peníze mně přišly na účet ještě ten den. Druhý den jsem si koupil džíny, boty a fakt pěkný triko. Pořádně jsem se vymydlil a navoněl a vyrazil za Petrou. V kapse jsem měl dva lístky na Kabáty a ještě mně něco málo zbylo. A Petra? Bez montérek mně nejdřív nepoznala. Ale na koncert se mnou šla. A bylo to fakt super.

screen expert-pujcky.cz

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.