Porovnejte si ceny povinného ručení právě teď

Mpojisteni.cz

Povinné ručení, zákonné pojištění, které musí mít sjednán každý majitel, který chce provozovat své motorové vozidlo na pozemních komunikacích v ČR. Zároveň pojištění, které stojí každoročně majitele několik tisíc korun. Pro někoho možná zanedbatelná částka, pro rodinu s dětmi, která vlastní dva a více automobilů poměrně slušný zásah do rodinného rozpočtu.

Na povinném ručení nyní můžete ušetřit

Pokud nejste spokojeni s výši ceny vašeho povinného ručení, můžete si jednoduše nechat porovnat ceny napříč celým trhem a v případě zájmu přejít k jiné pojišťovně za výhodnějšími podmínkami.

V době internetu existují nástroje, které se nazývají srovnávače povinného ručení. Tento systém využívá možností internetu a komunikace na plné obrátky. Po zadání základních údajů o vás a vašem vozidle dostanete výsledky a nabídky jednotlivých pojištění přesně pro vaše vozidlo od jednotlivých pojišťoven napříč celým trhem. Přechod k nové pojišťovně za výhodnějšími podmínkami už poté záleží pouze na vás.

Již tisíce lidí ušetřilo miliony korun

Porovnání povinného ručení již využilo statisíce osob, kteří ušetřili miliony korun. Průměrná úspora činí až 2000 korun ročně, což pro některé domácnosti i jednotlivce není zanedbatelná částka a to v době, kdy dochází ke zdražování služeb i statků.

Jednou z možností, jak si porovnat nabídky pojišťoven nabízí i portál mpojisteni.cz. Slibuje úspory na povinném ručení až 70% ze stávajících cen. Srovnání cen je zcela anonymní a nevyžaduje uvádění vašeho telefonního čísla. V případě zájmu o přechod k nové pojišťovně je pro vás připraven vyškolený tým specialistů, které vás kompletním změnou pojišťovny provede od samého počátku a v případě vašich dotazů i zodpoví to, co zrovna žádáte.

Není na čase zkusit šetřit chytře? Zkuste si porovnat nabídky povinného ručení ještě dnes!

Mpojisteni.cz

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.