Eshop snadno a rychle s FastCentrik

Eshopové řešení FastCentrik

Založení eshopu je dnes poměrně snadnou a rychlou záležitostí. Stačí si najít spolehlivého dodavatele zboží, zařídit nezbytné papírování a mrknout po eshopovém řešení. Za měsíční pronájem takto již hotového a plně funkčního eshopového řešení přitom zaplatíte jen 290 Kč v základní verzi a můžete směle podnikat.

Co je eshopové řešení pro internetové obchodníky?

Jedná se o pronájem eshopu, na kterém můžete spustit svůj vlastní internetový obchod bez znalosti programování a nastavovaní. Výhodou takového řešení jsou nulové investice do tvorby vlastního řešení na míru. Mimo kvalitního servisu, který vám vždy pomůže s nastavením a jinými problémy máte v systému již integrovány nejrůznější aplikace, jako je export zboží pro porovnávače zboží apod. Vytvořit eshop a poté jej spravovat, to bude vaše jediná starost. Technické věci nechte právě třeba na eshopovém řešení od FastCentrik.

Dále je třeba uvést dalších několik výhod. Kvalitní a prověřené řešení, které funguje na desítkách eshopů. Díky tomu jsou schopni technici zajistit vysokou bezpečnost a pravidelné aktualizace. Eshop máte za 5 minut vyhotovený pro vaši potřebu. Mimo základní verze si můžete dokoupit i různé aplikace, které vám usnadní provoz eshopu.

Pomocí eshopového řešení od FastCentrik můžete svůj eshop dokonce napojit na velkododavatele a provozovat tzv. Dropshipping. Tento druh obchodu pravidelně a automaticky stahuje nabídku zboží od dodavatele a zajišťuje tak neustálou aktualizaci nabídky.

Pokud se chystáte založit si vlastní eshop nebo o tom alespoň přemýšlíte, pronájem již hotového řešení je ideální pro váš rozjezd. Pokud se totiž vašemu eshopu nebude dařit, nepřijdete o tolik peněz jako v případě, že by jste si nechali naprogramovat řešení přímo vám na míru.

Eshopové řešení FastCentrik

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.