Hypotéka bez registru – potřebujete nebankovní hypotéku?

Hypotéka

Mít vlastní bydlení, to je jedna ze základních lidských potřeb. Domov v nás vyvolává pocit bezpečí, rádi se tam vracíme. Ne vždy je ale možné na něj dosáhnout. Nejčastější překážkou jsou jednoznačně finance. Ať už se jedná o malý byt nebo rodinný dům, částka za pořízení často dosahuje celoživotních úspor. Ovšem pokud se nechcete vzdát svého snu, jistě se dá najít i jiné řešení, než jen celý život tvrdě pracovat, odkládat si stranou a ve stáří si konečně dopřát vlastní střechu nad hlavou. Ideálním řešením je hypotéka.

Hypotéka je výborným způsobem, jak získat peníze na bydlení, případně na jiné účely. Dostanete větší částku peněz, které pak můžete splácet i čtyřicet let. Peníze máte půjčené na velmi nízký úrok, ten se zpravidla pohybuje mezi třemi až šesti procenty. Doporučujeme si vám vždy vyhledat aktuální informace o hypotéce, každá banka nabízí jiné podmínky.

V posledních letech, kdy propukla celosvětová ekonomická krize, je ovšem těžší a těžší dosáhnout na schválení hypotéky. Banky velmi zpřísnily podmínky poskytnutí hypotéky, peníze vám půjčí jedině v případě, že si budou stoprocentně jistí vaší bonitou.

Zde pak může být řešením hypotéka od nebankovní instituce. Jejich nesmírnou výhodou je, že půjčku dostanete, i když vás v bance odmítli. Na hypotéku navíc dosáhnete s podobnými podmínkami. Nemusíte se bát ani v případě, že již máte záznam v registru dlužníku. I tak můžete požádat o úvěr. Pokud již nějakou nemovitost vlastníte, nebo se můžete zaručit nemovitostí další osoby, jistě se vám bude hodit hypotéka bez registru. Dostanete na ruku až sedmdesát procent odhadní hodnoty nemovitosti a tyto peníze můžete dále využít dle potřeby.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.