I vy můžete refinancovat svou hypotéku

Hypotéka je vážným krokem. Máte i vy tento finanční závazek? Zdá se vám vaše hypotéka drahá a rádi byste platili méně? Co takhle refinancování hypotéky? Už jste o této možnosti přemýšleli? Pojďme si ji přiblížit.

O refinancování hypotéky

Možnosti hypoték jsou různé. Jak zvolit tu správnou? Dnes vám bude nabízená i hypotéka online, která se pojí s mnohem menším vyřizováním než klasická hypotéka.

Nezapomínejte, že i když si vezmete hypotéku u konkrétní banky, nemusíte u ní zůstat. Máte možnost využít refinancování hypotéky.

Refinancování hypotéky představuje změnu banky, u které budete splácet svůj hypoteční úvěr. A proč banku měnit? Důvod je jednoduchý. Jiný bankovní subjekt pro vás má lepší úvěrové podmínky.

A jak probíhá změna? Vy si vyberete banku pro refinancování hypotéky a ta za vás zaplatí hypotéku u stávající banky. Od té chvíle platíte jí. Ne každému se refinancování hypotéky vyplatí, takže je žádoucí si tento krok důkladně rozmyslet. Klienti tuto možnost nevolí pouze v případě nižší úrokové sazby, ale také v případech, ve kterých jim nová banka nabídne prodloužení splatnosti hypotéky. Umožní jim tak platit menší splátky. Budete-li mít finanční problémy, jistě to oceníte.

Výhody a nevýhody refinancování hypotéky

Pojďme si shrnout základní výhody refinancování hypotéky. Získáte především možnost výhodnějšího hypotéčního úvěru. Budete si moci rozložit splácení hypotéky do delšího časového období a navíc získáte i možnost navýšení hypotéky o neúčelovou část. Budete tak moci zafinancovat i jiné potřeby než bydlení. Oceníte i fakt, že je tu většinu nulový poplatek za zpracování.

A má refinancování hypotéky nějaké nevýhody? Může vám nevyhovovat časová a administrativní náročnost a také se refinancování hypotéky často pojí s investicí do nového ocenění nemovitosti.

Neváhejte a sjednejte si hypotéku online ještě dnes.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.