Virtuální sídlo firmy v Bratislavě

screen Mojesidlo.sk

Když zakládáte novou firmu, musíte kromě spousty papírování a vyřizování udělat několik základních věcí. Je třeba určit jednatele, u notáře složit minimální vklad, podat žádost na zapsání společnosti do obchodního rejstříku, založit bankovní účet a tak podobně. Není toho vůbec málo. Když k tomu ještě přičtete, že je také nutné vybrat sídlo firmy, tak není vůbec divu, že má člověk pocit, že mu z toho praskne hlava. Kam tedy umístit sídlo nové společnosti?

Určitě se doporučuje oddělit jej od vlastního bydliště. Zatímco u živnostníků je to víceméně jedno, u firem by to bylo nepatřičné. Navíc každá adresa má vlastní renomé, třeba sídlo firmy na Praze 1 je diametrálně úplně někde jinde, než firma v Dolních Měcholupech. Ideálním řešením je virtuální kancelář. Ptáte se proč? Důvodů je hned několik. Jednak máte možnost dosáhnout na skutečně lukrativní adresy, které mají zvučné jméno i v zahraničí a přitom ušetříte spoustu peněz, než kdybyste si pronajímali vlastní kancelář. Správce virtuální kanceláře se vám postará o přeposílání pošty a vyřizování telefonních hovorů. Kdykoliv budete potřebovat, můžete si pro své obchodní schůzky zamluvit konferenční místnost.

Pokud chcete podnikat na Slovensku, určitě vás zaujme možnost pronajmutí virtuálního sídla firmy v Bratislavě. Na výběr máte z mnoha atraktivních lokací. Vybrat si můžete z kanceláří v Osadné, Vyšehradské a Michalskej ulici nebo v komplexu Vienna Gate. Výhodou je opravdu nízká cena, která se pohybuje v desítkách eur měsíčně. Vaši obchodní partneři určitě ocení, když si je pozvete do těchto reprezentativních prostor, kde si můžete kdykoliv pronajmout zasedací místnosti.

Sídlo firmy si můžete prohlédnout na adrese, která se nazývá obchodný register

screen Mojesidlo.sk

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.