Služba virtuální kanceláře, řešení v době ekonomické krize

Dokument

V době ekonomické krize, kdy se firmy snaží ušetřit své finance na úkor zaměstnanců, jejich platů či kvalitě nabízených služeb, mohou firmy problém vyřešit podstatně elegantněji, službou virtuální kanceláře. Ta Vám nabízí k pronájmu kancelář s řadou výhod, vhodnou zejména pro takové firmy, které nemusejí své každodenní aktivity řídit z pracovny. Odpadají tím náklady na provoz kanceláře a jejích zaměstnanců.

Služba virtuální sídlo nabízí hned řadu výhod, které by firmy měli brát při zakládání v potaz. Díky zákonům v ČR je dnes možné nahlásit sídlo firmy kdekoli, aniž by byla samotná firma fyzicky přítomna. Vaše kancelář bude sídlit na lukrativní adrese v Praze, kde by zařízená pracovna stálá desítky tisíc korun měsíčně, avšak oproti klasické kanceláři na službách téměř netratíte. Lukrativní adresa sebou nese také lukrativní nabídky.

Další nespornou výhodou je menší pozornost úřadů než v malých městech. Je statisticky dokázáno, že kontroly a úřady v Praze nejsou schopny zkontrolovat fi

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.