Sídlo firmy v Praze nebo jiném hlavním městě Evropy

Scott&Weber

Chcete zvýšit důvěryhodnost vaší firmy? Podnikáte v místě, které není příliš autoritativní pro vaši firmu? Změňte to. V České republice totiž můžete provozovat sídlo společnosti na adrese, kde firma není fyzicky přítomna. A právě toho lze využít ve prospěch jména firmy, která může mít adresu sídla v Praze v nejprestižnějších lokalitách, ale své podnikatelské aktivity s.r.o. „čka“ může řídit z jakékoliv malé obce po celé ČR.

Jaké to má výhody?

Mimo již zmíněné výhody lukrativnosti a větší důvěryhodnosti při obchodování má virtuální sídlo společnosti v Praze řadu další výhod, například lokální možnost navázat obchodní vztahy a zvýšit tak počet klientů.

Sídlo společnosti v Praze 1 v Hybernské ulici patří mezi nejpoptávanější. K dispozici je již od 1 600 Kč měsíčně. V ceně je samozřejmě zahrnuta řada služeb zejména přeposílání pošty, emailů, vyřizování telefonátů, přepojování na zaměstnance v terénu a možnost pronájmu zařízené konferenční místnosti. Právě takové služby nabízí i firma Scott & Weber řadící se mezi to nejlepším na českém trhu. Mimo poskytování virtuálních sídel společnosti se firma Scott & Weber zabývá prodejem ready-made společnosti a pronájmem opravdových kanceláří s možností fyzického využívání na denní bázi. Chcete-li mít o starost míň, chcete-li zapůsobit na své klienty a budoucí obchodní partnery, je virtuální kancelář přinejmenším zajímavou volbou.

Máte-li ambice světové, možná vás zaujme také nabídka, díky níž můžete mít sídlo firmy v různých hlavních městech Evropy. Na výběr jsou takové lokality jako Bratislava, Mnichov, Vídeň, Frankfurt, Berlín, Curych, Krakow, Bukurešť a další.

Máte-li o virtuální kancelář v Praze či kdekoliv jinde v Evropě zájem, kontaktujte pracovníky firmy Scott & Weber. Krátce po vyplnění vašeho poptávkového formuláře vás bude kontaktovat pracovník firmy, se kterým už si už po telefonické dohodě domluvíte podrobnosti.

Scott&Weber

www.scottweber.cz

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.