Srovnání povinného ručení, havarijního pojištění, ceny plynu a elektřiny

Povinné ručení

Nebaví vás platit vysoké částky za sjednané povinné ručení či havarijní pojištění? Chodí vám vysoké účty za elektřinu a plyn? Pravděpodobně na tom budete jako spousta obyvatel České Republiky, která netuší, že díky změně dodavatele či pojišťovny může ušetřit na finančních produktech i několik tisíc korun ročně.

Srovnejte si povinné ručení a havarijní pojištění

Díky internetu si dnes můžete nají nejvýhodnější pojišťovnu na trhu a ušetřit. Online nástroje vám během pár sekund srovnají nabídky povinného ručení a havarijního pojištění. Na vás už je pouze výběr té nejvýhodnější, která splňuje vaše kritéria. Populární je zejména porovnávat ceny povinného ručení, kde dle praktických zkušeností lze ušetřit i 70% stávající částky, kterou platíte u své pojišťovny.

Ceny plynu a elektřiny znovu tento rok vyšší

Zvyšování cen pro rok 2013 se bohužel plošně pravděpodobně nevyhne ani cenám elektřiny a plynu. Na to už jsme každoročně zvyklí, jenže děláme jednu podstatnou věc. Odebíráme plyn od drahých dodavatelů namísto toho, abychom si porovnali jednotlivé nabídky a změnili dodavatele tak, abychom ulehčili rodinnému rozpočtu. Změna dodavatele plynu a elektřiny je velmi snadná, nemusíte nic instalovat, vše probíhá jen papírově.

Srovnávače finančních produktů

Na internetu se doslova roztrhl pytel s tzv. porovnávači finančních produktů. Ty vám umožňují srovnání povinného ručení, havarijního pojištění, ceny plynu a elektřiny. Porovnají vám také kreditní karty, cestovní pojištění nebo například tarify mobilních operátorů. Jedním z podobných nástrojů je i nová akvizice portálu Centrum.cz – finance.amplion.centrum.cz

Nekoukejte na to, jak vám peníze utíkají mezi prsty a dělejte něco pro to, aby jste se měli lépe.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.