Pozor na úrazy! Pojistěte se proti nim.

Jistě to sami znáte. Stále častěji se v našem životě setkáváme s riziky, které nás doprovázejí téměř na každém kroku a v každé situaci. Ať už jdete nakoupit, jedete do práce, na dovolenou, k rodičům či jdete s kamarády na bowling, vždy hrozí riziko úrazu. Smutné na tom všem je také fakt, že ačkoliv můžeme být opatrní, úraz může způsobit cizí zavinění.

Úrazy jsou bohužel zcela běžné a časté. Pouze málo lidí si dokáže představit problémy, jaké mohou v případě nešťastného úrazu nastat. Podstatně změní nejen život náš, ale i život lidí v našem okolí. Pravděpodobně nejhůře jsou na tom ti s trvalými a dlouhodobými následky, které mohou vést i k finančním existenčním problémům.

Pro tyto nešťastné případy je dobré mít sjednáno úrazové pojištění, které může alespoň z části finančně člověka povzbudit a zocelit. Dnes není výjimkou, že lidé mají hypotéky a půjčky. K jejich splácení ovšem potřebují pravidelný přísun peněz, který se v případě úrazu může proměnit v horor (exekuce atd.). Právě to si mnozí lidé často ani neuvědomí jaké riziko může nastat. Úrazové pojištění bychom rozhodně neměli podceňovat.

Úrazové pojištění lze sjednat jako samostatné pojištění nebo jako připojištění k životnímu pojištění. Sami si poté určíte vlastnosti úrazového pojištění přesně tak, aby vám co nejvíce vyhovovalo. Svoji pozornost zaměřte především na rozsah pojistných rizik a míru pojistného plnění. Existují celkem až 4 typy rizikových skupin, nebuďte tedy překvapeni, pokud se pojišťovna zeptá na vaše koníčky a nejčastější aktivity.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.