Hledáte moderní kancelář? Víme, kde ji najít!

Téměř žádná firma se dnes neobejde bez kanceláří. I když si můžete myslet, že vy ji nepotřebujete, opak je pravdou. A to z důvodu, že kancelář vám poslouží:

  • k vaší práci,
  • k práci vašich zaměstnanců,
  • k přijímání obchodních partnerů a klientů.

To jsou hlavní důvody, proč byste si zázemí pro svou firmu měli pořídit. Zapomeňte však na rozbořené domy na periferiích, nebo naprosto nevyhovující prostory. Pokud hledáte kvalitu, zkuste kanceláře Praha City Center. Jde o moderní kancelářský komplex, který je ideální volbou jak pro menší, tak i rozsáhlé firmy.

Jaké jsou hlavní výhody?

Kanceláře Praha City Center

Zajímá vás, co umístěním firmy do této administrativní budovy získáte? Pokud se podíváme na hlavní pozitiva, potom vás potěší široký výběr prostor, od 150 metrů čtverečných. Dále je to energetická třída budovy, která zajistí i nízké náklady spojené s provozem. Samozřejmě ani nájem není položkou, která by vás výrazně zatěžovala. Kdo touží získat i něco navíc, ten ocení možnost dobíjení elektromobilů, včetně jejich dostupné půjčovny.

Zaujme i samotné místo

Výše uvedené shrnutí pozitiv nepatří mezi jediné důvody, proč se pro tuto administrativní budovu rozhodnout. Potěší i lokalita, která je jako stvořená pro toho, kdo hledá pronájem kanceláře na Praze 1. Samozřejmostí je skvělá občanská vybavenost v okolí. Do dvou minut můžete být třeba u jednoho ze sedmi bankomatů, u jedné z pěti kaváren, nebo u jedné ze šesti restaurací. Čím větší okruh zvolíte, tím více možností se vám v tomto směru otevírá.

Dále oceníte výbornou dostupnost nejenom pomocí linek MHD, ale i vlastním vozem. Máte-li obavy z možného parkování, můžete je hravě hodit za hlavu. K dispozici je celkem 291 parkovacích míst jak pro vás, tak samozřejmě pro jakékoliv návštěvy, které k vám přijedou.

Hledáte-li pro vaši firmu konečně kvalitní a prestižní zázemí, můžete s klidem říci, že jste ho konečně našli. Přesvědčte se sami!

Praha City Center budova

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
Provozovatel těchto stránek není přímým prodejcem ani zprostředkovatelem finančních produktů. Informace uváděné autory příspěvků jsou aktuální v době zveřejnění. Ověření jejich aktuální platnosti je v roli čtenáře. Provozovatel nezodpovídá za obsah uvedený v reklamních jednotkách / bannerech / článcích.